Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад з 04.01.2021 по 03.02.2021

12.01.2021

Печеніжинська селищна рада з 04 січня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

«Головний спеціаліст служби у справах дітей Печеніжинської селищної ради»

  1. Наявність громадянства України;

2. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

«Начальник фінансового відділу Печеніжинської селищної ради»

  1. Наявність громадянства України.
  2. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.Всі особи, які бажаю взяти участь у конкурсі повинні знати:

  1. Знання Конституції України та чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.
  2. Вільне володіння державною мовою.
  3. Володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Печеніжинської селищної ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби у додатку 1 до цього Порядку проведення конкурсу;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (з відповідними додатками);

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у Печеніжинській селищній раді і бажають взяти у участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Оголошення опубліковано в газеті «Вітрина оголошень» від 31.12.2020 №43(376)

Документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Подати заяву та отримати додаткову інформацію, щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обовязків, розміру і умов оплати праці можна за адресою: смт.Печеніжин, вул.Незалежності, буд.15. тел. 0(3433)64540.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше