Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад з 01.08.2019 по 30.08.2019

09.08.2019

Оголошення розміщено в газеті "Вітрина оголошень" від 01.08 2019 №30 (312) сторінка №8

Виконавчий апарат Печеніжинської селищної ради обєднаної територіальної громади з 01 серпня 2019 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

«Спеціаліста І-ї категорії відділу ЖКГ, інвестицій та соціально-економічного розвитку»

 1. Наявність громадянства України.
 2. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.
 3. Без вимог до стажу роботи.

«Начальника відділу (Керівник Центру надання адміністративних послуг) відділу надання адміністративних послуг (Центру надання адміністративних послуг)»

 1. Наявність громадянства України.
 2. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

«Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Центру надання адміністративних послуг)»

 1. Наявність громадянства України.
 2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
 3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

«Адміністратор відділу надання адміністративних послуг (Центру надання адміністративних послуг)»

 1. Наявність громадянства України;
 2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
 3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

«Головний спеціаліст служби у справах дітей»

 1. Наявність громадянства України;

2. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Всі особи, які бажаю взяти участь у конкурсі повинні знати:

 1. Знання Конституції України та чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.
 2. Вільне володіння державною мовою.
 3. Володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчих органів Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби у додатку 1 до цього Порядку проведення конкурсу;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (з відповідними додатками);

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у виконавчих органах Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи від кандидатів приймаються протягом 30 календерних днів з дня оголошення конкурсу. Подати заяву та отримати додаткову інформацію, щодо вимог до кандидатів та основних функціональних обовязків, розміру і умов оплати праці можна за адресою: смт.Печеніжин, вул.Незалежності, буд.15. тел. 0(3433)64540.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше