Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Календар чемпіонату з футболу сезону 2018 - 2019 року команд Печеніжинської ОТГ

03.05.2019

                                              

Календар матчів чемпіонату району на весняну частину змагань

  Календар чемпіонату з футболу сезону 2018 команд Печеніжинської ОТГ

Коло Тур Дата Господарі М'ячі Гості
        Ю        Д      
Коло 1  Тур 1             
                      
 18.08.2018 Довбушівець Печеніжин 4:1
2:0  Підгір'я
  Євромікс 2:2 
5:0 Прут Воскресинці
09.09.2018 Прометей 1:2       3:0 ФК Королівка-Корнич
19.08.2018 ФК Хлібичин  4:0  6:1  Карпати Спас
  ФК Сопів   2:0   2:1  Славія
 Тур 2          
25.08.2018  Карпати Спас    2:4  0:2  ФК Сопів
  Прут Воскресинці 0:8 
 1:3  ФК Хлібичин
 26.08.2018  ФК Королівка-Корнич    8:0   2:3  Євромікс 
  Підгір'я  5:0 
 1:2  Прометей
  Сокіл   1:3      2:1 Довбушівець Печеніжин
 Тур 3          
 01.09.2018  Прометей  1:4  1:4  Сокіл
  Євромікс   2:6
  3:1
Підгір'я
02.09.2018  ФК Хлібичин  0:3  4:1 ФК Королівка-Корнич 
  ФК Сопів   2:0
 3:0   
Прут Воскресинці
  Славія  0:1  2:2 Карпати Спас
Тур 4          
15.09.2018  Прут Воскресинці   1:4
 3:2
 Славія
  ФК Королівка-Корнич   0:0  1:3 ФК Сопів
16.09.2018  Підгір'я   1:1 
 6:0 
ФК Хлібичин 
  Сокіл   1:4  2:0 Євромікс
  Довбушівець Печеніжин   6:0  5:1 Прометей
Тур 5         
22.09.2019  Євромікс   0:2   2:1  Довбушівець Печеніжин
  ФК Хлібичин  3:2  0:3 Сокіл
23.09.2019 ФК Сопів  6:0  2:1 Підгір'я
  Славія  1:2  1:2 ФК Королівка-Корнич
  Карпати Спас   0:1  
 2:1
Прут Воскресинці
        
                        Тур 6          
 29.09.2018  ФК Королівка-Корнич   2:0   1:2  Карпати Спас
  Підгір'я    10:4 
  3:0
Славія
30.09.2018 Сокіл  1:1  2:2 ФК Сопів
  Довбушівець Печеніжин   3:1  5:2 ФК Хлібичин
  Прометей   4:4  0:2 Євромікс
Тур 7          
06.10.2018  ФК Хлібичин  4:0  1:2  Прометей
  ФК Сопів   2:2
 1:2
Довбушівець Печеніжин
07.10.2018  Славія  2:2  0:5  Сокіл
  Карпати Спас    
  0:1
Підгір'я
  Прут Воскресинці  2:1  1:2 ФК Королівка-Корнич
Тур 8           
13.10.2018   Підгір'я  1:0  7:0 Прут Воскресинці 
   Сокіл  3:0 
 2:0
Карпати Спас 
14.10.2018 Довбушівець Печеніжин  3:0  3:1 Славія
  Прометей  3:1  1:0 ФК Сопів
  Євромікс  3:0  5:2 ФК Хлібичин
Тур 9          
 20.10.2018   ФК Сопів   4:1   1:1  Євромікс
   Славія   1:5
  1:2
Прометей 
 21.10.2018
 Карпати Спас   0:3
  0:4 Довбушівець Печеніжин 
  Прут Воскресинці   2:2   0:3 Сокіл
  ФК Королівка-Корнич   4:0   1:0 Підгір'я
 Тур 10          
 27.10.2018  Сокіл  1:0  2:0  ФК Королівка-Корнич
  Довбушівець Печеніжин  2:2
 6:2
Прут Воскресинці 
 28.10.2018 Прометей  2:2  4:1 Карпати Спас
  Євромікс  3:0  4:1 Славія
  ФК Хлібичин  1:1  1:0 ФК Сопів
 Тур 11      
03.11.2018  Славія     ФК Хлібичин 
   Карпати Спас     Євромікс 
04.11.2018  Прут Воскресинці     Прометей 
   ФК Королівка-Корнич     Довбушівець Печеніжин 
   Підгір'я     Сокіл 

 

Коло2 Тур 1

05.05 НД 16-00

Довбушівець (Печеніжин)

 

Карпати (Спас)

05.05 НД 16-00

ФК Фурнітура

 

ФК Сопів

Тур 2

     

11.05 СБ 17-00

ФК Отинія

 

Довбушівець (Печеніжин)

11.05 СБ 17-00

ФК Сопів

 

Прометей (Матеївці)

½ фіналу

(Перший матч)

   

15.05 СР 17-00

Довбушівець (Печеніжин)

 

ФК Сопів/ ФК Отинія

16.05 ЧТ 17-00

Сокіл (Коршів)

 

ДОЗ

Тур 3

18.05 СБ 17-00

Довбушівець (Печеніжин)

 

ФК Сопів

½ фіналу

(Матч відповідь)

   

22.05 СР 17-00

ФК Сопів/ ФК Отинія

 

Довбушівець (Печеніжин)

23.05 ЧТ 17-00

ДОЗ

 

Сокіл (Коршів)

Тур 4

26.05 НД 16-00

ФК Сопів

 

Сокіл (Коршів)

26.05 НД 16-00

ФК Хлібичиин

 

Довбушівець (Печеніжин)

Тур 5

02.06 НД 17-00

Прут (Воскресинці)

 

ФК Сопів

02.06 НД 17-00

Довбушівець (Печеніжин)

 

ФК Фурнітура

Тур 6

       

06.06 ЧТ 18-00

ФК Сопів

 

Карпати (Спас)

       
       

06.06 ЧТ 18-00

Прометей (Матеївці)

 

Довбушівець (Печеніжин)

Тур 7

09.06 НД 17-00

Підгір’я (Іванівці-Товмачик)

 

Довбушівець (Печеніжин)

09.06 НД 17-00

ФК Отинія

 

ФК Сопів

Фінал кубку 16.06

16.06 НД 17-00

Фіналіст 1

 

Фіналіст 2

Тур 8

22.06 СБ 18-00

Підгір’я (Іванівці-Товмачик)

 

ФК Сопів

22.06 СБ 18-00

Довбушівець (Печеніжин)

 

Сокіл (Коршів)

Тур 9

30.06 НД 17-00

Прут (Воскресинці)

 

Довбушівець (Печеніжин)

30.06 НД 17-00

ФК Сопів

 

ФК Хлібичиин

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше