Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зустріньмо нашого мужнього Захисника всією громадою!

Оголошення
11.10.2023
Завтра, 12 жовтня, орієнтовно об 11.00 год. скорботний кортеж з тілом воїна Петра ГРАБОВЕЦЬКОГО вирушить з міста Коломия до селища Печеніжин. Біля каплички Петра і Павла відбудеться панахида, далі кортеж попрямує по вулиці Франка (об'їзна, задня вулиця), провулку Франка, по вулиці Сковороди тоді зверне на вулицю Сірка до батьківського дому Героя.
 
Просимо мешканців громади належно і гідно зустріти воїна живим коридором. Вшануємо своєю присутністю та спільною молитвою добру пам'ять про вірного сина України!
Також завтра о 15.00 год. відбудеться псалтир, о 17.30 панахида в батьківському домі по вулиці Сірка, 43. Чин похорону розпочнеться в п'ятницю, 13 жовтня, о 10:00. Далі похоронна процесія попрямує до Церкви Святого Димитрія Солунського селища Печеніжин, поховають воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями.
Вічна пам'ять та слава Герою!
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше