Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зустріч головного спеціаліста Служби у справах дітей Печеніжинської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Печеніжинської селищної ТГ з учнями Печеніжинського ліцею

Соціальна сфера
27.05.2021

В рамках проведення тижня безпеки у навчальних закладах 27.05.2021 року відбулась зустріч головного спеціаліста Служби у справах дітей Печеніжинської селищної ради Знайдою В.М. спільно з поліцейським офіцером Печеніжинської селищної ТГ Гуцуляком В.Б з учнями Печеніжинського ліцею.

Зустріч відбулась в дружній та теплій атмосфері. Такі зустрічі, що відбуваються упродовж тижня безпеки  у навчальних закладах , сприяють формуванню у дітей культури поведінки на дорозі та попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму. 

Також з дітьми було проведено роз’яснювальну бесіду щодо правил поведінки під час літніх канікул. Діти мали змогу особисто поспілкуватись та сфотографуватись біля службового автомобіля.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше