Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зразок заяви на повернення коштів

Оголошення
09.10.2023
В Івано-Франківській філії «Газмережі» знають, як клієнти з Івано-Франківщини переживають про кошти, які оплачені на рахунок попереднього оператора газорозподілу.
❗️Ми опрацювали це питання та пояснюємо, що робити, коли на Вашому особовому рахунку за результатами остаточного розрахунку з попереднім ліцензіатом (АТ «Івано-Франківськгаз») обліковується переплата.
 
Рекомендуємо підготувати пакет документів і звернутися з ним до найближчого Центру обслуговування клієнтів:
  • письмову заяву (зразок наведений на картинці, який можна написати «від руки» вдома);
  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • довідку банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку та роздрукована, повинна містити IBAN карткового рахунку);
  • копії квитанцій на суму переплати.
Заява на повернення коштів має бути подана від того ж платника, який вказаний у квитанції.
 
Щоб зекономити час, радимо завчасно дізнатись у Контакт-центрі або Центрі обслуговування клієнтів розмір Вашої переплати.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше