Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Знову волонтери з Печеніжинської громади вирушили з допомогою на схід держави

Новина
20.05.2022
Цього разу до формування гуманітарного вантажу приєдналися жителі Нижньовербізької громади Нижньовербізька сільська рада, (села Великий Ключів та Нижній Вербіж), ГО "Гуцульські волонтери", Василь Вілінський, Віталія Ющак, Печеніжинський та Рунгурський ліцеї, жителі Молодятина.
 
Також щира подяка Оксані Петровській та польським партнерам за постійну допомогу: координатору волонтерів в Новотомиському повіті Республіка Польща Miroslaw Kozlowski, власнику підприємства Krzysztof Piosik ПІДПРИЄМСТВО «МІК» ПІОСІК та Dariusz Burkowski, Grzegorza Bartol, Sylwii Puchalskiej, Katarzyny Kaci, Wolontariuszy z powiatu nowotomyskiego a także dla COMITE DES FETES D’ORRY LA VILLE.
 
Ми не втомлюємося дякувати кожному та кожній, хто долучається. Ця допомога наповнена необхідним саме завдяки вам та нашим закордонним партнерам.
 
Кожна посилка - це підтримка та тепло для українців, які зараз перебувають у гарячих точках.
🇺🇦Тримаймося! Все буде Україна!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше