Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Зі святом Останнього дзвоника!

Привітання
09.06.2021
Шановні освітяни, вчителі, школярі та випускники!
 
Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел знань, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.
 
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: ними взято першу сходинку на шляху пізнання.
 
Для випускників - це початок дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті.
 
Шановні вчителі! Щиро дякуємо Вам за Вашу працю в умовах цього непростого навчального року! Ви подарували учням не лише знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.
 
Щирі слова подяки і вам, шановні батьки! Разом з дітьми Ви пройшли довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам та перемогам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради та сприяли духовному зростанню. Нехай же Ваші діти будуть здоровими, здійснять свої задуми, зроблять правильний професійний вибір та стануть вірними патріотами нашої держави, сприяючи її процвітанню та розквіту.
 
Зі святом!
З повагою колектив відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської селищної ради.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше