Зі словами Кобзаря до Перемоги
Культура
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
"Пам’ятаймо Шевченкові слова:
І на оновленій землі.
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі.
Сьогодні ми низько вклоняємося, автору безсмертного «Кобзаря», який все своє життя присвятив боротьбі за визволення українців від соціального і національного поневолення. У ці дні творчість Кобзаря надихає мільйони українців відстоювати цінності, які сповідував великий поет – вільне життя, єднання народу, незалежність України. Боротьба за них триває… І Україна переможе! Адже Шевченко разом з нами боронить рідну землю.
Боронить своїм «духовним мечем» – палким влучним словом. Тарас Григорович Шевченко точно знав і знаємо ми, що перш за все, українському народові потрібні воля, свобода, мир та Перемога!», – наголосила секретар громади.
![🕊️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f54a.png)
Будинку культури с-ща Печеніжин (керівники Антоніна Потужня, Ірина Юхненко), квартету "Баркарола", ансамблю викладачів Печеніжинської ДМШ ім. М. Маївської "Пектораль", тріо "Баркарола", квартету (у складі: Яни Сметанюк, Ростислава Яворського, Лілії Андрусяк, Анни Старжинської)
Сьогодні, у ці важкі дні війни, ми звертаємося до Тараса, з його поезій черпаємо впевненість, духовну підтримку, він надає віри, надихає.
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🎶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1/16/1f3b6.png)
![](/storage/news/galleries/c9d31b4bf0a58db2a80875fe85060382.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d6d06603d1bfaad169bac65b7156946.jpg)
![](/storage/news/galleries/af341a3ad708e4c339d515c2b01affb7.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d08feff002518c026f5639701615ed6.jpg)
![](/storage/news/galleries/c685fab3d079b13fed1cfad26257b27e.jpg)
![](/storage/news/galleries/7106bcdbb8acfc6d9f866e7bbb650aa2.jpg)
![](/storage/news/galleries/f70850ae97c545dbe33a58df30b41a36.jpg)
![](/storage/news/galleries/0cacef2b79c0a091b0366e674e91b835.jpg)
![](/storage/news/galleries/a6f80bcdc9b23f95c1b2c1d38d2aaa0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/1af097c4e831659809a98e606155c19b.jpg)
![](/storage/news/galleries/5087eb3702d7cce30042bddb1b489f60.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e0c381f5b69e0456ca23020f36b4cc2.jpg)
![](/storage/news/galleries/52d273c7ac943088e9c3936a2c2df48f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b033279b38f28ae3284432924acc5f57.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b2f1003baa36d078047b101c01ba331.jpg)
![](/storage/news/galleries/37ca5672b8cf994f62d771836ad0b752.jpg)
![](/storage/news/galleries/9128f5cb081edacda1fa45874497adf0.jpg)
![](/storage/news/galleries/20918f0dadbfaebc8e10dce5f5096120.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf4f7ff7bd51a204c81701493ba2f6d0.jpg)
![](/storage/news/galleries/c99beaadda35eb4e4c3fbc3d466e1aad.jpg)
![](/storage/news/galleries/72d52fb88d68cded5b6c19aeb5d2c873.jpg)
![](/storage/news/galleries/a27f2877a7a581581c264b3a9e666141.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e1497c92d85450775da328bb50308eb.jpg)