Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання по визначенню індексу спроможності

Засідання
22.05.2020

📈 Вимірювання рівня спроможності місцевої влади (PMCI) - це визначення якісних результатів співпраці Програми DOBRE та громад-партнерів. Система вимірювання PMCI дає змогу побачити слабкі та сильні сторони місцевого самоврядування, визначити акценти і покращити результати.
Визначення Індексу здійснюється шляхом проведення опитування, аналізу розроблених документів, заповнення анкет.
📋Сьогодні, 22 травня, робоча група Печеніжинської громади вчетверте, та цього року самостійно, під керівництвом неперевершеного програмного спеціаліста Програми DOBRE Марини Дудяк, розпочала визначати свій індекс спроможності.
📌Нагадуємо, що Програма DOBRE щороку вимірює Індекс спроможності громад-партнерів за 20-ма показниками діяльності місцевого самоврядування. Основні характеристики, які оцінюють – лідерство та управління, надання послуг у громаді, управління фінансами та бюджетом, участь громадськості в процесах прийняття рішень.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше