Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Останнє засідання робочої групи з удосконалення надання послуги дошкільної освіти

Новина
07.06.2019

У вівторок, 04 квітня, відбулося останнє засідання робочої групи з удосконалення надання послуги дошкільної освіти. На даному засіданні опрацювали впровадження та моніторинг реалізації Плану удосконалення послуги, встановили індикатори якості послуги.

Реалізація Плану ґрунтуватиметься на постійному процесі моніторингу виконання заходів та оцінки ефективності досягнутих результатів.

Для забезпечення моніторингу на засіданні розроблена система  індикаторів (розробки карток проектів) та сформовано кількісні та якісні показники ефективності виконання Плану.  Робоча група визначила порядок збору та систематизації інформації, відповідальних за збір даних та періодичність збору даних.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше