Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Запрошуємо школярів до творчого конкурсу

Новина
16.10.2023
💡Є ідея створити символічний, графічний персонаж енергетиків. Просимо поділитися цією інформацією з дітьми шкільного віку.
 
☝Якщо тобі від 6 до 17 років і ти любиш фантазувати про Супергероїв, запрошуємо взяти участь у конкурсі!
 
🎁Суперприз – планшет та два головних приза – сертифікати на придбання канцелярії.
Окрім того, щотижня 5 малюнків змагатимуться за першість за результатами відкритого голосування на сторінці Прикарпаттяобленерго у Фейсбук. ✴️Переможці тижня отримають запрошення на екскурсію в наукове містечко «Нова Енергія» та корпоративний Музей електрифікації Прикарпаття.
 
❓Що потрібно зробити? У довільній техніці на листку А4 намалювати талісман, символічний персонаж енергетиків!
 
❓Що це? Вигаданий герой, міфічна тварина, бурхлива стихія чи навіть робоче знаряддя. Обов’язково дай ім’я своєму герою і коротко опиши його характер.
 
✨Не обмежуй свою уяву!
📬 Фото малюнку, короткий опис персонажа надсилай нам у приватні повідомлення, або ж оригінал надішли на пошту за адресою: 76014,
м. Івано-Франківськ, Індустріальна, 34.
🏃Три, два, один – стартуємо!
⏳Конкурс триватиме до 31.12.2023.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше