Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Міжнародним днем волонтера_ки

Привітання
05.12.2021
Дякуємо кожній та кожному, що знаходите ідеї, час та сили рухати нашу громаду та країну вперед 🤩
 
Швиденько нагадаємо, що ж це за день☝.
🗓Міжнародний день волонтера з’явився під час 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН в 1985 році в знак визнання важливої ролі добровільних та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства. У спеціальній резолюції урядам країн світу було запропоновано відзначати цей день саме 5 грудня.
 
А взагалі, початком сучасного волонтерського руху прийнято вважати створення Міжнародного комітету Червоного Хреста, яке ініціював в 1859 році Жан Анрі Дюнан. Його ідеями стали керуватися волонтери по всьому світу.
 
🔰Сплеск волонтерства в Україні відбувся з 2013 року і це не дивно. Тоді українці та українки об’єднали зусилля спочатку на Майдані, а потім і по всій Україні, щоб відстояти свою державу та її незалежність.
 
Сьогодні в Україні існує чимало волонтерських ініціатив. Наприклад, Будуємо Україну Разом - БУР, Starenki, Клуб Добродіїв чи Українська Волонтерська Служба. Ти можеш моніторити їхні ініціативи та приєднуватися до них.
Для чого тобі волонтерство?
 
🔥 Це досвід та знання, підкріплені практикою і за які тобі не потрібно платити. Волонтерство передбачає найрізноманітнішу роботу. Можеш писати тексти, чи SMMити, або ж організовувати події та що завгодно. Ти зможеш вчитися просто в процесі, інші люди ділитимуться з тобою досвідом та своїми знаннями. Такого жодні курси чи тренінги не дадуть.
 
🔥 Це дуууууже цінна позиція в резюме. Серйозно. Для працедавця це означає, що ти вже маєш певні навички, насамперед комунікації та роботи в команді.
 
🔥Це шанс “знайти себе” набагато швидше. Волонтерство включає в себе дуууууже різні напрямки діяльності. Це не тільки порятунок безпритульних тварин, допомога безхатченкам чи благодійність. Якщо ти досі не знаєш чим хочеш займатися в житті, спробуй різні типи волонтерства. А раптом саме це допоможе тобі визначитися із професією та знайти справу свого життя.
 
🔥 Нові друзі та подруги з усієї України. Та тут купа плюсів, навіть пояснювати не треба. Уяви собі, що ти можеш поїхати в будь-який куточок країни і скрізь у тебе є друзі. Кааааайф, правда?
 
🔥 Подорожі по всій Україні. Хочеш побувати в Бердянську, Чернівцях чи Луцьку? Але все ніяк не можеш знайти час чи кошти? Знайди відповідні волонтерські можливості. Часто прийом волонтерів забезпечує конкретна організація, тож тобі не потрібно буде хвилюватися за житло чи їжу. Просто спілкуйся з людьми та разом творіть щось круте.
 
🔥 Відчуття причетності до змін в країні та розуміння як вони творяться. Ти ж не з тих, хто жаліється на те, як все погано? Спробуй волонтерство, ти зрозумієш, що потрібно зробити на своїй вулиці чи в своєму селі/місті, щоб вони стали чистішими, безпечними та цікавими для молоді.
 
І це ще не всі переваги волонтерства. Приєднуйся та твори краще майбутнє для себе та всієї України 🙂😇
 
А які волонтерські ініціативи ти знаєш? Тегай в коментарях. Можливо, так ти допоможеш комусь знайти своє волонтерство 😉
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше