З глибоким сумом повідомляємо, що наш захисник, Андрій ВАРЧУК, який довгий час вважався зниклим безвісти, загинув, боронячи рідну землю
Новина
Андрій народився в 1988 році в селищі Печеніжин. Його бойовий шлях розпочався ще під час АТО, згодом молодий хлопець повернувся до цивільного життя, одружився, працював за кордоном. З початком повномасштабного вторгнення повернувся в Україну, щоб знову стати на захист країни, адже не на словах знав, що таке війна.
Брав участь у важких боях на сході України. Зник безвісти в червні 2022-го під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Сіверськодонецьк Луганської області. 2 роки та 9 місяців вважався зниклим безвісти, його тіло повернули відповідно до порядку передачі та репарації тіл загиблих.
Полеглий Герой, Андрій ВАРЧУК, був солдатом, стрільцем-санітаром 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
Його відвага, самопожертва та вірність Україні назавжди залишаться у наших серцях. Він віддав своє життя за свободу та незалежність, ми ніколи не забудемо його подвигу.
В загиблого Героя залишилась дружина, мати, батько, брат, бабуся.
Висловлюємо щирі співчуття керівнику місцевої пожежної команди Василю Варчуку, бібліотекарю бібліотеки селища Печеніжин Орисі Варчук та їх сімʼї з приводу загибелі сина. Сили, витримки та Божої допомоги у цьому страшному випробуванні.
Вічна пам’ять і слава Герою
Про зустріч та прощання з воїном повідомимо додатково.
