Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем місцевого самоврядування!

Привітання
07.12.2020

Депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців ради, громадські об’єднання, активістів вітаємо з Днем місцевого самоврядування.

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування.
У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем різного значення.
Ваші професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розвиток нашої громади.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громади та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше