Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З 1 квітня настає "сезон тиші" у лісах

Оголошення
31.03.2021
З 1 квітня настає "сезон тиші" у лісах🌲🌳
 
Це період, протягом якого забороняється проведення заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.
 
💬За інформацією Державної екологічної інспекції України, сезон тиші – це природоохоронний захід, що запроваджений на законодавчому рівні відповідно до статті 39 «Про тваринний світ» у період масового розмноження диких тварин з метою охорони середовища їх існування, умов розмноження та шляхів міграції.
 
У лісах та на об’єктах благоустрою суворо заборонено будь-які заходи, що можуть спричинити шумові хвилі та занепокоїти тварин:
  • пальбу,
  • проведення вибухових робіт, феєрверків,
  • санітарного вирубування лісу,
  • використання моторних маломірних суден,
  • проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.
☝️За порушення вимог охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин винні особи зобов’язані будуть сплатити штраф: громадяни – від 510 до 850 гривень, а посадові особи – від 850 до 1190 гривень.
 
За невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршення середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, загрожує штраф у розмірі від 850 до 1190 гривень (стаття 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
 
Закінчується «сезон тиші» 15 червня.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше