Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Якщо ваші рідні зникли безвісти

Новина
03.05.2023

Івано-Франківській області працюють представники Служби розшуку Червоного Хреста України, які розглядають та опрацьовують запити від членів родин щодо розшуку рідних, зв’язок з якими втрачено внаслідок міжнародного збройного конфлікту в Україні. Про це у фейсбук повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«У разі втрати зв’язку з рідними ви можете звернутися за телефоном 0 800 332 656 або написати на електронну адресу rfl@redcross.org.ua. В Івано-Франківській області телефон щодо розшуку людей – 066 845 24 23; електронна адреса rfl.if@redcross.org.ua. Особисто звернутися можна за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6», – написала керівниця ОВА.

Додамо, що зважаючи на активні бойові дії та обстріли, Служба розшуку здійснює розшукові заходи або надає послуги з відновлення родинних зв’язків тільки в тих регіонах України, де дозволяє ситуація. За відсутності можливості проведення розшуку, запити реєструються та будуть розглядатися, як тільки дозволить ситуація.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше