Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як освоюється грант «Громада на мільйон»

Новина
08.08.2019

Реалізація проекту-переможця «Громада на мільйон» наближається до завершення. В рамках цього проекту був створений сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК)  «Файний», який буде надавати послуги по вирощуванню та первинній переробці малини.

Силами членів кооперативу СОК «Файний» при фінансуванні проекту «Громада на мільйон» проведено реконструкцію будівлі з перепрофілюванням її під виробничий цех, а також придбана камера шокової заморозки та  камера зберігання ягід. Всіма необхідними комунікаціями приміщення забезпечене.

Метою даного проекту є підвищення економічної спроможності Печеніжинської ОТГ.

Нагадуємо, що Печеніжинська ОТГ в 2018 році стала переможцем інвестиційного проекту «Громада на мільйон», вигравши 1 мільйон гривень інвестицій від фонду WNISEF .

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше