Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Всесвітній день дитини

Привітання
20.11.2020

Служба у справах дітей Печеніжинської селищної ради ОТГ вітає всіх з Всесвітнім днем дитини.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам заснувати Всесвітній день дитини, який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччю дітей усього світу. Урядам було запропоновано самостійно вибирати відповідну для цього дня дату. 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а 40 років, 20 листопада 1989-го – Конвенцію про права дитини.

Діти – наші квіти життя. Ми їх любимо, цінуємо і намагаємося виховати правильно. І 20 листопада 2020 року ми відзначаємо Всесвітній день дітей. У Всесвітній день дитини бажаємо, щоб кожна дитинка на цій планеті була щаслива і здорова, щоб діти завжди були оточені доброю турботою і вірною любов'ю, щоб наші діти ні в чому не мали потреби і не сумували ні за що на світі.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше