Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Новина
30.05.2022
Організатори закликають пам’ятати про 5 маркерів безпеки – правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях.
 
  • Документи. Надавайте документи лише офіційним особам. Заздалегідь зробіть та збережіть копії найважливіших документів, у тому числі онлайн.
  • Транспорт. Знайте, куди їдете, та повідомте про поїздку рідних чи друзів. Вишліть рідним чи друзям номер транспортного засобу, яким пересуваєтеся.
  • Допомога. Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру.
  • Спілкування. Не віддавайте нікому мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Будьте обачними та обережними при спілкуванні з незнайомцями.
  • Зв’язок. Підтримуйте постійний зв’язок із рідними, друзями, колегами. Повідомляйте про будь-які зміни свого маршруту, місця проживання чи роботи. Домовтеся з ними про кодове слово або фразу, які повідомлять, що ви в небезпеці.
Згідно інформації наданої Міністерством соціальної політики України
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше