На головнуКонтакти
Звернення
Проекти громади
Корисна інформація
Бюджет
Сторонні сервіси
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
Новини
Prozorro
Документи
Економічний профіль
Петиції
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Містечко Печеніжин прикрашає новий в'їзний знак

Новина
01.08.2019

Перше, що бачить людина, потрапляючи до будь-якого міста, селища чи села – це в’їзний знак, який служить не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну відомість про населений пункт. Тепер і Печеніжин має неймовірно гарний в’їзний знак, який виготовлено та встановлено за кошти  відомого прикарпатського підприємця та мецената Гладуняка Дмитра Васильовича.

Дмитро Гладуняк уродженець селища Печеніжин, заслужений працівник сільського господарства України. Людина надзвичайно доброзичлива, яка володіє безцінним даром – любов’ю до ближніх та рідного краю.

Щиро дякуємо Вам, Дмитре Васильовичу, за вагомий внесок у розвиток маленького містечка Печеніжин, яке тепер прикрашає новий в’їзний знак. Ми високо цінуємо Вас і Вашу допомогу.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше