Війна невблаганно забирає молоді життя. Сьогодні ми навіки попрощалися зі справжнім воїном, мужнім захисником - Юрієм ТАТАРЧУКОМ
Новина
Йому було лише 30...
Війна невблаганно забирає молоді життя. Сьогодні ми навіки попрощалися зі справжнім воїном, мужнім захисником - Юрієм ТАТАРЧУКОМ.
Надзвичайно добрий, світлий Юрій мріяв, будував плани на майбутнє, був надією родини. Але ворог жорстоко, несправедливо обірвав молоде життя, розтоптав та поламав мрії і надії. 11 лютого під час виконання бойового завдання в районі н.п.Веселе, Бахмутського району загинув воїн Юрій ТАТАРЧУК.
Рідне село Слобода, родина, друзі, побратими, громада велелюдно провели бійця у вічну путь. Поховали воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями.
Низький уклін Герою! Вічна пам'ять та слава!
Щирі співчуття рідним та близьким!
![](/storage/news/galleries/8bb60266fe5acb70eb00360b8fc0b650.jpg)
![](/storage/news/galleries/2503ff9c97f681cf98950c6a7c3713b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/476c76c956cbacc6a2ea2ed4446c6b13.jpg)
![](/storage/news/galleries/185608fa5b6c61d67d69f306bcc09aa2.jpg)
![](/storage/news/galleries/c27d65f8aa73dd6073aca14ce7915766.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca0e0149d036905415098282a214df17.jpg)
![](/storage/news/galleries/50df00792cb7c5a6fdcf6156c8d787a0.jpg)
![](/storage/news/galleries/48003093c2804a117575fa9927016930.jpg)
![](/storage/news/galleries/cadbb7213baaebdb76caeed72f85c261.jpg)
![](/storage/news/galleries/72eba9aedbd2a1fbb0c8efd4e86122a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/f9f0834d287641f70e3bd3fa64149de1.jpg)
![](/storage/news/galleries/98404d3e443ddca6c417450a92505a7f.jpg)
![](/storage/news/galleries/fb2db706bb2c63287acf8a660033d463.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d6b0262bbbc20b749ecc5f54d46dd88.jpg)
![](/storage/news/galleries/390efecddfede527aea9bccee24b0637.jpg)
![](/storage/news/galleries/15775727fba27853017e2be5d03604c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/eac9f47a7bd8db801b0c1632164164ba.jpg)
![](/storage/news/galleries/ddeb2ce344a920cd8aaf029da82872be.jpg)
![](/storage/news/galleries/84d6cd648d13e57082b830cb98bde8bb.jpg)
![](/storage/news/galleries/5dcdfa0244555b593405d33346b32852.jpg)
![](/storage/news/galleries/36e65714f19464bcc758b1391442d4f0.jpg)
![](/storage/news/galleries/e0968a4406a0af74bfbb753c6b2b53f6.jpg)
![](/storage/news/galleries/7081f56ff6a7bae49dc37163486b0f6b.jpg)
![](/storage/news/galleries/10f9d454a58e394eb8bfb3516f20ebfd.jpg)
![](/storage/news/galleries/90ff4733d52e9423decef3c6c7b897ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/87f9e20b1462b1747b9b2384abe7e96d.jpg)