Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Війна невблаганно забирає молоді життя. Сьогодні ми навіки попрощалися зі справжнім воїном, мужнім захисником - Юрієм ТАТАРЧУКОМ

Новина
25.02.2024
Йому було лише 30...
Війна невблаганно забирає молоді життя. Сьогодні ми навіки попрощалися зі справжнім воїном, мужнім захисником - Юрієм ТАТАРЧУКОМ.
 
Надзвичайно добрий, світлий Юрій мріяв, будував плани на майбутнє, був надією родини. Але ворог жорстоко, несправедливо обірвав молоде життя, розтоптав та поламав мрії і надії. 11 лютого під час виконання бойового завдання в районі н.п.Веселе, Бахмутського району загинув воїн Юрій ТАТАРЧУК.
 
Рідне село Слобода, родина, друзі, побратими, громада велелюдно провели бійця у вічну путь. Поховали воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями.
Низький уклін Герою! Вічна пам'ять та слава!
Щирі співчуття рідним та близьким!
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше