Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відкрили меморіальну дошку Дмитру Фреюку

Новина
02.10.2023
Встановили меморіальну дошку старшому сержанту Національної гвардії України, Дмитру Фреюку, який проживав у Кіданчі, в Товмачицькій філії Коломийського ліцею №8, де він навчався.
 
Рідні, близькі, всі, хто його знав і любив, прийшли сьогодні, щоб віддати шану воїну і поділитися доброю згадкою про нього.
 
З початку війни, у 2014 році, Дмитро вступив добровольцем у 95-у окрему бригаду. Там розпочався його бойовий шлях. Виконував бойові завдання в Донецькій області. Після тривалого часу перебування на передовій повернувся додому на лікування.
Після повномасштабного вторгнення став до лав Національної гвардії України з однією метою – стерти ворожу орду з святої української землі. На жаль, загинув 5 квітня 2023 року в бою з російськими окупантами поблизу села Шипилівка Сєвєродонецького району Луганської області.
 
Пам’ятаймо, якою ціною воїни виборюють волю нашої України. Пам’ятаймо та шануймо всіх наших героїв.
 
Джерело: Богдан Станіславський
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше