Великодні перепілки та гаївки селище Печеніжин 2024 рік
Новина
Бережемо своє, рідне.
![📷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/1f4f7.png)
![](/storage/news/galleries/55a6c9e6dd0ea9d5f7d3bfc9a30d6225.jpg)
![](/storage/news/galleries/c7addd3ee23eedb813a3a3165c303c63.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c6fa60eb5f67815967153f2f8be90f6.jpg)
![](/storage/news/galleries/da91b7c2456a2e42b8451656435dfb8e.jpg)
![](/storage/news/galleries/0fdcab3dbe2dbda9d3743c9a94ba27ec.jpg)
![](/storage/news/galleries/79bceafc7e7ddef021ca736a6f32af82.jpg)
![](/storage/news/galleries/d330cea63d7a37e1136a329ce1c2232c.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb4c6110b24094b6bc2e270af79fe2f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/fba375c11cc015cb1ecbea6183e9de8a.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf892d64e2bb9cb1720a0d67fbe15a03.jpg)
![](/storage/news/galleries/04e14df716b6503eaaa4e16ef7523c65.jpg)
![](/storage/news/galleries/e964db3a88353754e9484e74583771e2.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c87eec13db66fb36d76e1f97bbfd230.jpg)
![](/storage/news/galleries/858a7783f698856ecfabe127cd370a5e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8e0ce2843f3fcdb940cd9481b322db3.jpg)
![](/storage/news/galleries/68df1972d707fb08d441de61c8a3e607.jpg)
![](/storage/news/galleries/152a16a8634213479f72d5b392f37204.jpg)
![](/storage/news/galleries/f04d9db92efeee7072c0c551a0fe428e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d8fb519ecc207e11c3d6a3ef2eab3252.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше