Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Україні запускається освітній хаб Google Знання

Освіта
04.11.2022
Завдяки сервісу українські користувачі зможуть легко знаходити ресурси, які має Google, отримувати нові навички, розвивати кар'єру, а Україні та рухатися до цифровізації навчання.
 
Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, чи це знання для школи, роботи чи життя.
 
Освітній хаб містить 3 розділи:
  • Знання для школи – включає ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн.
  • Знання для роботи допоможуть отримати практичні навички, знайти роботу та розвинути власний бізнес.
  • Знання для життя – створені щоб відкривати світ, розвиватися та заохочувати допитливість.
Переходьте за посиланням Google Знання і покажіть, який освітній потенціал має наша країна 👉https://learning.google/intl/uk_ua/
 
Інформаційними партнерами хабу є Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта, які допомагають популяризувати освітні ресурси для кожного в Україні.
 
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше