Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В рамках "Тижня безпеки дитини в довкіллі" до учнів Сопівського ліцею завітали пожежники з Печеніжинської місцевої пожежної команди

Новина
20.10.2023
Співпраця в дії 🤝
 
В рамках "Тижня безпеки дитини в довкіллі" до учнів Сопівського ліцею завітали пожежники з Печеніжинської місцевої пожежної команди.
 
Зустріч стала для дітей справжньою мандрівкою в світ рятувальників та їхнього важливого завдання. Особливий інтерес викликав пожежний автомобіль з усім його обладнанням, який передали нашим рятувальникам партнери з Гміни Барцяни Urząd Gminy Barciany. Діти дізналися, які функції виконує кожен інструмент та як рятувальники працюють під час ліквідації пожеж. Мали можливість також виконувати практичні вправи та поспілкуватися з представником Коломийське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Арсеном Котюком.
 
Такі зустрічі вкладають важливий фундамент в навчання дітей основам безпеки ще з раннього віку та є надзвичайно важливими у житті кожної людини і такі зустрічі сприяють їх засвоєнню.
 
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше