Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Повторне проведення громадських слухань в селі Сопів!

Оголошення
01.05.2023

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання провідного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Галини ЧУЙКО та заявника щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, а також враховуючи розпорядження селищного голови від 25.11.2022 №201-д «Про проведення громадських слухань в селі Сопів по вулиці Весела», які невідбулися.Повторно провести громадські слухання 15.05.2023р. о 10:00 год. у приміщенні адміністративної будівлі Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Сопів, вул.Стефаника, 40 на тему:

  • «Обговорення детального плану території в с.Сопів по вул. Весела Коломийського району Івано-Франківської області для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (в районі користування земельної ділянки гр.ГАФІЙЧУКА С.С.)».

Терміни ознайомлення з проектами – до 14.05.2023р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-15-56.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше