Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
23.11.2020

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Василя Перегінчука та звернення заявника, 28.12.2020 о 10:00 год. у приміщенні залу засідань Печеніжинської селищної ради ОТГ, за адресою: смт.Печеніжин, вул. Незалежності, 15 будуть проведені громадські слухання на тему:

  • «Про обговорення детального плану території по вул. Стефаника в смт. Печеніжин Коломийського району Івано-Франківської області (в районі користування земельної ділянки гр.Соколишин Я.В.)».

Терміни ознайомлення з проектом – до 27.12.2020 року включно.

Інформація за телефоном (03433) 6-45-40.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше