Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
20.11.2020

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання провідного спеціаліста відділу земельних відносин виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ Василя Перегінчука та заявників щодо відведення земельної ділянки, 27.12.2020 року о 14:00 год. у приміщенні адміністративної будівлі села Рунгури, за адресою: с.Рунгури, вул.Франка, 51, будуть проведені громадські слухання на тему:

  • «Обговорення генерального плану села Рунгури Печеніжинської селищної ради ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області».

Терміни ознайомлення з проектами – до 26.12.2020 року включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-66-46.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Рунгурського старостинського округу Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, за адресою: с.Рунгури, вул.Шевченка, 52, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше