Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
23.12.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання головного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Надії Дем’янчук та заявників щодо відведення земельної ділянки,  25.01.2022р. о 11:00 год. у приміщенні адміністративної будівлі Марківського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Марківка, вул.Січових Стрільців, 88 будуть проведені громадські слухання на тему на тему:

  • «Про внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території села Марківка»

Терміни ознайомлення з проектами – до 24.01.2022р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-50-20.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Марківського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше