Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
23.12.2020

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання начальника відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Василя Перегінчука, 28.01.2021р. о 11:00 у приміщенні адміністративної будівлі Кийданцівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Кийданці, вул. Шевченка, 58А, будуть проведені громадські слухання на тему:

  • «Про обговорення детального плану території для створення масиву першочергової забудови по вул. Мартовича в селі Кийданці Коломийського району Івано-Франківської області».

Терміни ознайомлення та подання пропозицій до 28.01.2021р.. включно.

Інформація за телефоном (03433)63-0-07.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до старости Кийданцівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше