Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Оголошення
17.08.2023

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання провідного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Галини ЧУЙКО та заявника щодо зміни цільового призначення земельної ділянки. 04.09.2023р. о 10:00 год. відбудуться громадські слухання у приміщенні адміністративної будівлі Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Сопів, вул.Стефаника, 40 з питань:

  • «Обговорення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки з індивідуального садівництва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулю Тихій в селі Сопів, Коломийського району, Івано-Франківської області (в районі користування земельної ділянки ТИМКІВА Євгена Миколайовича)»

Терміни ознайомлення з проектами – до 03.09.2023р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-15-56.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше