Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Оголошення
25.04.2023

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання головного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Надії ДЕМ’ЯНЧУК та заявника, 23.05.2023р. о 10:00 год.  відбудуться громадські слухання у приміщенні адміністративної будівлі Малоключівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Малий Ключів, вул.Січових Стрільців, будинок 3 на тему:

  • «Про проект детального плану території для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, за адресою: вул.Івана Франка, с.Малий Ключів, Печеніжинської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області»

Терміни ознайомлення з проектами – до 22.05.2023р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-50-20.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Малоключівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше