Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
23.12.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання провідного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Галини Чуйко та заявника щодо відведення земельної ділянки, 24.01.2022р. о 10:00 год. у приміщенні адміністративної будівлі Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Сопів, вул.Стефаника, 40 будуть проведені громадські слухання на тему на тему:

  1.  «Обговорення містобудівної документації села Сопів» 
  2. «Обговорення детального плану території по вул. Водній в с.Сопів Коломийського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (в районі користування земельної ділянки гр.Сенчук Вікторії Ярославівни)».

Терміни ознайомлення з проектами – до 23.01.2022р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-15-56.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше