Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
28.08.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Степана Василишина та заявників, 03.09.2021р. о 13:00 год. біля адміністративної будівлі Молодятинського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Молодятин, вул.Січових Стрільців, 68 на тему:

  1. «Обговорення режиму роботи магазину-кафе «Зорепад» в селі Молодятин

Терміни ознайомлення з проектами – до 02.09.2021р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 6-90-10.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Молодятинського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше