Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
13.05.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання начальника відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Василя Перегінчука та звернення заявника, 16.06.2021 о 10:00 у приміщенні залу засідань Печеніжинської селищної ради, за адресою: смт.Печеніжин, вул. Незалежності, 15.на тему:

  • «Про обговорення проекту детального плану території для будівництва пункту первинного обслуговування автомобілів та миття транспортних засобів з магазином супутніх товарів на вул. Незалежності в смт.Печеніжин Коломийського р-ну Івано-Франківської обл.»
  • «Про обговорення проекту детального плану території для відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (в районі користування земельної ділянки гр. Микитина В.О.)»

Терміни ознайомлення з проектом – до 15.06.2021р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 6-45-40.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше