Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
15.04.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання провідного спеціаліста відділу земельних відносин Печеніжинської селищної ради Галини Чуйко та заявників щодо відведення земельної ділянки, 13.05.2021р. о 15:00 год. у приміщенні адміністративної будівлі Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради, за адресою: с.Сопів, вул.Стефаника, 40. на тему:

  1. «Обговорення проекту зміни до генерального плану с. Сопів Печеніжинської ТГ Коломийського району Івано-Франківської області суміщені з детальним планом території по вул.Стефаника для будівництва магазину».
  2. «Обговорення проекту детального плану території по вул.Січових Стрільців в с.Сопів Коломийського району Івано-Франківської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»

Терміни ознайомлення з проектами – до 13.05.2021р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 9-15-56.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Сопівського старостинського округу Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше