Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Громадські слухання!

Громадські слухання
13.04.2021

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням селищної ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2019 №2563-43/2019 «Про затвердження Положення про громадські слухання в селах та селищі Печеніжинської об’єднаної територіальної громади», подання спеціаліста І категорії (з охорони праці, цивільного захисту та техногенної безпеки) Печеніжинської селищної ради, 20.04.2021р. о 10:00 у приміщенніу приміщенні залу засідань Печеніжинської селищної ради, за адресою: смт.Печеніжин, вул. Незалежності, 15 будуть проведені громадські слухання на тему:

  1. «Про Затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів між Коломийською міською територіальною громадою, Печеніжинською селищною територіальною громадою, Ланчинською селищною територіальною громадою, Нижньовербізькою сільською територіальною громадою та технічного завдання до зазначеного договору» 

Терміни ознайомлення з проектом – до 19.04.2021р. включно.

Інформація за телефоном (03433) 6-42-02.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Печеніжинської селищної ради у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше