У роковини смерті схиляємо голови перед пам`яттю справжнього Героя Дмитра ФРЕЮКА
Новина
У роковини смерті схиляємо голови перед пам`яттю справжнього Героя Дмитра ФРЕЮКА. Згадуємо його душу у молитві.
Низький уклін і вічна слава!
Нехай добрий, світлий спомин про нашого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Не даремно кажуть, що людина жива доти, поки про неї пам'ятають. Ми не маємо права ні на хвилину забувати гірку ціну, яку платить український народ у боротьбі за незалежність.
Вічна пам'ять Герою України!
![](/storage/news/galleries/08a41f5f0901ed2322fe7f7d8ebec29d.jpg)
![](/storage/news/galleries/a1a77445303621692bb12dc3970511eb.jpg)