У Печеніжинській громаді безкоштовно роздавали піцу
Новина
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Благодійники привезли з собою два фудкорти для приготування піци.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![🍕](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1/16/1f355.png)
![😋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f60b.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Ми сильні!!! Ми єдині!!! Ми непереможні!!!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](/storage/news/galleries/a46217a7c84856eaee04956beadd4eef.jpg)
![](/storage/news/galleries/ffa4a2699cc38d61a81f9d01135e27a3.jpg)
![](/storage/news/galleries/64cdba2142221a8d90b4eb9d65fbaccf.jpg)
![](/storage/news/galleries/4225c2c307d9e5db3c4468aa0cd87349.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b940393eca89bf6e469a6c752461d2b.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c1e362af2972fa44c3b429f1f42c499.jpg)
![](/storage/news/galleries/79dedf2c2ef7d96a9d0b94609679ecb3.jpg)
![](/storage/news/galleries/7f2ee1d2da4fc6f91a336b34c449fee7.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше