На головнуКонтакти
Звернення
Проекти громади
Корисна інформація
Бюджет
Сторонні сервіси
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
Новини
Prozorro
Документи
Економічний профіль
Петиції
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

У Печеніжині встановлено станцію моніторингу якості повітря

Новина
02.12.2019

У жовтні поточного року між Печеніжинською селищною радою ОТГ та громадською організацією «Платформа громадський контроль» (ініціативна група Save Dnipr) підписано Меморандум про співпрацю щодо моніторингу якості повітря.

Головна мета такого співробітництва – розвиток систем громадського моніторингу та забезпечення безкоштовного онлайн-доступу до сервісу якості повітря в містах України.

Печеніжинська селищна рада отримала станцію моніторингу якості повітря та під’єднала іі до автоматизованої системи SaveEcoBot. 

Відтепер кожен житель громади може дізнаватися інформацію про рівень забрудненості атмосферного повітря, обравши відповідну станцію моніторингу на мапі за посиланням www.saveecobot.com/maps.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше