Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Печеніжині встановлено станцію моніторингу якості повітря

Новина
02.12.2019

У жовтні поточного року між Печеніжинською селищною радою ОТГ та громадською організацією «Платформа громадський контроль» (ініціативна група Save Dnipr) підписано Меморандум про співпрацю щодо моніторингу якості повітря.

Головна мета такого співробітництва – розвиток систем громадського моніторингу та забезпечення безкоштовного онлайн-доступу до сервісу якості повітря в містах України.

Печеніжинська селищна рада отримала станцію моніторингу якості повітря та під’єднала іі до автоматизованої системи SaveEcoBot. 

Відтепер кожен житель громади може дізнаватися інформацію про рівень забрудненості атмосферного повітря, обравши відповідну станцію моніторингу на мапі за посиланням www.saveecobot.com/maps.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше