Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Печеніжині святковими вогнями урочисто засвітили головну ялинку громади

Новина
18.12.2020
З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще.
 
✨На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі.
 
Відлік часу до моменту ввімкнення святкових вогнів на новорічній красуні разом з усіма присутніми виголосив селищний голова Ігор Довірак і привітав всіх з початком новорічно-різдвяних святкувань.
 
На відкритті новорічної ялинки відбувся святковий концерт, а найменші учасники свята отримали солодощі підготовлені Молодіжною радою🍬.
Свято закінчилося на веселій ноті, новорічним флешмобом всіх привітали юні таланти нашої громади. Маленькі та дорослі глядачі розходилися в піднесеному настрої.
Бажаємо, щоб такий настрій не покидав вас цілий рік, а Святий Миколай був для вас щедрим!
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше