Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У громаду із робочим візитом прибув голова облдержадміністрації Віталій Федорів

Новина
27.07.2020

Сьогодні, 25 липня, у громаду із робочим візитом прибув голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

З метою моніторингу наслідків стихії голова облдержадміністрації Віталій Федорів спільно з головою ОТГ Ігорем Довіраком відвідали села Рунгури та Слобода.
Основні питаннями, що були обговорені в ході робочої зустрічі:

  • впровадження невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на території громади у червні 2020 року;
  • проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення, особливу увагу приділено ремонту автодороги С 090704 Печеніжин – Слобода, (0+000-8+900) довжина дороги 8,9 км.

Ознайомившись із проблемами, які виникли внаслідок стихійного лиха, головою облдержадміністрації Віталієм Федорівим дано доручення щодо виконання невідкладних робіт.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше