Побудовано на платформі

Юнацький турнір з волейболу пам’яті Грабця Петра Петровича.

Спорт
21.02.2019

У середу 20 лютого 2019 року у спортивному залі Сопівського ліцею відбулись змагання з волейболу серед юнаків, присвячені пам’яті ветерана спорту та освіти, почесного жителя села Сопів – Грабця Петра Петровича.

         У змаганнях взяли участь збірні команди юнаків Сопівського, Печеніжинського, Княждвірського та Рунгурського ліцеїв.

         Розпочався турнір з церемонії урочистого відкриття на якому були присутні:

  • Голова Печеніжинської селищної ради ОТГ – Довірак Ігор Васильович;
  • Староста села Сопів – Шовгенюк Любов Миколаївна;
  • Приватний підприємець – Томенко Микола Іванович;
  • Директор Сопівського ліцею – Угринчук Любов Петрівна;
  • отець Олег
  • Команди та вболівальники.

Під час запеклої, безкомпромісної боротьби перемогу у змаганнях здобула команда Княждвірського ліцею перемігши своїх суперників у всіх трьох матчах. Друге місце здобули волейболісти з Рунгурського ліцею, а третіми стали господарі турніру, команда Сопівського ліцею.

По закінченню змагань всі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками, а також команда-переможець отримала перехідний кубок.

 

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі