Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Три автомобілі медичної допомоги відправили на передову

Новина
11.11.2022
В гарячі точки поїхала чергова партія медичних автомобілів придбаних завдяки громадській організації HumanitäreHilfeUkraine.e.V та безпосередньо Мирослава Чемериса та Василя Вілінського.
 
Завдяки братам Василю та Мирославу на фронт уже передано більше 20-ти автомобілів медичної допомоги з усім обладнанням та ліками.
 
Такі автомобілі надзвичайно потрібні, завдяки невтомним лікарям та наявності сучасної техніки вдасться зберегти здоров'я та життя нашим захисникам. Необхідність в автомобілях медичної допомоги є постійною і ці три автівки на сьогодні дуже потрібні, відзначають військові медики.
 
Нагадуємо, що Василь Вілінський, мешканець села Марківка нагороджений Івано-Франківською обласною відзнакою - медаллю "Доблесть Прикарпаття" за невтомну волонтерську діяльність.
 
Пишаємося нашими краянинами. Завдяки таким людям ми крок за кроком допомагаємо тим, хто на передовій повертати всі українські землі.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше