Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Тисячна електронна справа

Новина
04.10.2021
Відділ соціальної роботи Печеніжинської селищної ради працює в програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальних громад.
 
І сьогодні уже 1000 мешканка звернулася за соціальною допомогою. Після приєднання до Програмного комплексу спеціалісти відділу мають можливість надавати соціальну підтримку своїм мешканцям із застосуванням електронних сервісів.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше