Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні Володимиру Недільському мало б виповнитися 33…

Новина
29.08.2023
Народився Володимир в селищі Печеніжин в багатодітній сім’ї. Ріс дуже слухняним та добрим. Не боявся жодної роботи, вмів зробити все по господарству, маючи золоті руки був підтримкою для мами, сестер і братів.
 
Володя дуже гарно малював та креслив, любив музику, гори, тварин та дітей. Після закінчення школи служив у Житомирі в 95-ій окремій аеромобільній бригаді. Будучи дуже чесним та справедливим не зміг залишитися осторонь подій Революції Гідності, разом з товаришами відстоювали європейські цінності на Майдані.
 
В 2019 році одружився з коханою Оксаною. Були щасливими, спільно будували свою сім’ю, розуміли одне одного, підтримували, цінували та мріяли. Життя кардинально змінилося з приходом війни. Володя пішов добровольцем на захист держави, бо давав присягу вірно служити народові України.
 
Сумлінно і відповідально ніс службу в 65 бригаді, виконував складні завдання розвідника на Запорізькому напрямку. Взяв собі позивний «Довбуш» в честь славного опришка. Був добрим побратимом, хоробрим і відповідальним воїном.
 
Старався максимально вберегти рідних від хвилювань, тому рідко ділився деталями війни, а якщо й розповідав, то про події, які не стосувались безпосередньо воєнних дій.
Часто розказував дружині, як вони після повернення з позицій, вдосвіта, допомагали людям похилого віку по господарству - збирали соняшник, кололи дрова і це все під свист гармат і ракет. Незважаючи на страшні обставини не зраджував собі, а завжди залишався дуже добрим та людяним.
 
20 грудня 2022 року обірвалося життя молодого захисника. Ми втратили вірного сина українського народу, справжнього патріота, а рідні втратили цілий всесвіт…
Вічна слава завжди буде поруч з твоїм іменем! Пам'ятаємо!
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше