Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні в Печеніжинській громаді в с.Рунгури відбулося освячення автомобіля для виконання військових завдань

Новина
15.11.2022
За сприяння компанії Aimprosoft, яка уже 17 років на ринку та налічує понад 350 співробітників придбано автомобіль для потреб армії.
 
На даний час головний офіс компанії знаходиться в Івано-Франківську. Від початку повномасштабного вторгнення представники компанії активно займаються волонтерською діяльністю.
 
Значну допомогу наш земляк, генерал Михайло Кузенко та представник компанії Ігор Запорожець направляють на 10 гірсько-штурмову бригаду, це і бронежилети, засоби нічного бачення, турнікети, аптечки, необхідні ліки.
 
На цьому вони не зупиняються, адже знають як важливо зберегти здоров'я та життя наших воїнів. А такі сучасні автомобілі значно полегшують роботу військовим.
🇺🇦Україна обов'язково переможе, бо в нас найкращі люди!
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше