Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ЄС запрошує молодь подаватись на Програму молодих лідерів

Молодіжна рада
18.02.2020

Європейська Комісія запрошує молодь з усього світу, включаючи Україну, стати активними учасниками цьогорічних Європейських днів розвитку (European Development Days). 17 надзвичайних людей віком від 21 до 26 років зможуть продемонструвати потужний вплив, який молодь має на сферу сталого розвитку.

Програма молодих лідерів складатиметься із десятиденного візиту до Брюсселя, під час якого учасники зустрінуться із експертами ЄС, стейкхолдерами, а також відіграють ключову роль під час Європейських днів розвитку та візьмуть участь у панелях поруч зі спікерами світового рівня. 

Останній термін подачі заявок — п’ятниця, 21 лютого. 

Європейські дні розвитку — головний європейський форум у сфері міжнародної співпраці та розвитку, який організовує Європейська Комісія. Щороку він збирає спільноту, що працює в сфері розвитку, задля обміну ідеями та досвідом у спосіб, що надихає на нові партнерства та інноваційні вирішення найбільш актуальних світових проблем. У 2020 році форум відбудеться 9-10 червня у Брюсселі. Слоган цьогорічної події — “Зелена угода задля сталого майбутнього”.

Детальніше

Джерело

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше