Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Робоча зустріч щодо створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти Печеніжинської громади.

Новина
02.04.2021
Сьогодні за участі начальника сектору ювенальної превенції Коломийського РВП Михайлюка Петра Васильовича, поліцейського офіцера громади Гуцуляка Володимира Богдановича, головного спеціаліста служби у справах дітей Знайди Володимира Михайловича та спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Григорчук Богдани Дмитрівни відбулася робоча зустріч щодо створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти Печеніжинської громади.
 
Визначення основних напрямів завдань та етапів організації партнерства поліції та закладів освіти, визначення проблемних питань у сфері захисту прав та інтересів дітей, а також формування безпечного середовища під час освітнього процесу – це ті питання, які було розглянуто.
 
Такі негативні явища серед учнівської молоді, як насильство, булінг та кібербулінг тощо, не можуть не турбувати громадськість, освітян та батьків.
 
Щоб унеможливити насильство та створити безпечне освітнє середовище, кожен учасник освітнього процесу повинен мати уявлення не тільки про те, що вважають насильством, але як мінімізувати ризики та небезпеки і створити умови для внутрішньої безпеки.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше